Dwa zespoły – czarny i niebieski, męski i żeński – walczą ze sobą w muzycznym pojedynku, a na czele każdego z nich Jack White. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział Jacka White’a, to tu ma okazję zobaczyć aż dwóch i jednocześnie! Tak właśnie przedstawia się najnowsze wideo White’a do kawałka I’m Shakin’ pochodzącego z solowego albumu muzyka: Blunderbuss. Gra świateł, brak zbędnych elementów i gadgetów oraz rockowa charyzma Jacka sprawia, że obraz wyreżyserowany przez Dori’ego Oskowitza jest w gruncie rzeczy przyjemnym i dzięki scenografii, stylowym klipem.

Dori Oskowitz pracował już przy reżyserii teledysków. Stworzył między innymi klipy: Passion Pit Constant Conversations, Adama Lamberta Never Close Our Eyes oraz Ke$hy Take It Off.

White natomiast zapowiedział nagranie koncertowego albumu, który zostanie wydany przez jego własną wytwórnię Third Man Records. Jednak zanim album powstanie, fani mogą od 16 października w przedsprzedaży, a oficjalnie od 30 października poszerzyć swoją kolekcję o 7” vinyl zawierający kawałek I’m Shakin’ oraz b-side Blues on Two Trees.

Nie ma więcej wpisów