Bartosz Szczęsny to znana postać dla każdego, kto choć odrobinę interesuje się polską niezależną sceną muzyki elektronicznej. Połowa duetu Rebeka, współpracuje z zespołami Adre’N’Alin oraz KAMP! i na dodatek z powodzeniem kontynuuje autorskie projekty. Zrobiło się pierwszy raz o nim głośno na początku 2010 roku, gdy został oficjalnie zapowiedziany jako następny artysta związany z labelem Brennnessel. Na debiutancką EP-kę pt. Beyond Midnight trzeba było poczekać aż do lipca 2010, znalazły się na niej cztery utwory w stylistyce oscylującej pomiędzy slo-mo house, nu-disco, balearic oraz electro.

Swoje solowe dokonania zaprezentuje już w ten piątek – 12 października w poznańskiej Strefie Kultywator.

Towarzyszyć mu będzie Michał Rypiński z wernisażem light plastic art. Oto, jak opisuje swoje prace: Moje prace wyrastają na gruncie sztuki abstrakcyjnej doprawionej szczyptą ezoteryki. Zanalizowane chemicznie dają kombinację ekspresjonizmu abstrakcyjnego, nitrogliceryny i kwasu siarkowego – w klasyfikacji związków chemicznych plasują się zatem w materiałach wybuchowych miotających o dużej sile rażenia.
Do tworzenia swych obrazów używam oprócz tych tradycyjnych narzędzi i materiałów także te niestandardowe. Swoje wizje przelewam nie tylko na płótno, ale i na drewno oraz formy z pleksi.

Afterparty natomiast rozkręci DJ Boogie.

Kiedy: 12. 10 (piątek)
Gdzie: Poznań, Strefa Kultywator (ul. Zielona 8)
Wstęp: free
Start: 21:00

Miło nam ogłosić, że portal musicis.pl objął to wydarzenie swoim patronatem

Nie ma więcej wpisów