W piątek 12 października odbędzie się premierowy występ projektu BLCKSHP + Maria Magdalena live w klubie Prozac 2.0 w Krakowie. BLCKSHP to rozchwytywany duet didżejsko-producencki Kamila EasyAudio Okonka i Michała Bshosy Brzozowskiego, człowieka odpowiedzialnego za najgłośniejsze imprezy w 1500m2 w Warszawie. W tym też właśnie miejscu zadebiutowała w alternatywnej odsłonie Justyna, aby kilka tygodni później, wraz z czołówką polskiej sceny elektronicznej, odwiedzić festiwal Próba Dźwięku w Tychach.

Maria Magdalena to przybrany na potrzeby projektu przez Justynę Steczkowską pseudonim artystyczny, będący w rzeczywistości jej drugim imieniem.

Wydany w tym roku podwójny album XV z nowymi aranżacjami dotychczasowych kompozycji wokalistki pokazał interesujący zwrot w karierze Justyny. Zaangażowała ona młodych producentów, którzy odświeżyli znane piosenki, nadając im nowy wymiar. Sfera wizualna XV gra ważną rolę – aura tajemniczości nadaje projektowi jeszcze głębszego znaczenia. Kim jest Maria Magdalena? Odpowiedź już w ten piątek w Krakowie

Kiedy: 12.10 (piątek)
Gdzie: Kraków, PROZAK 2.0 (pl. Dominikański 6)
Start: 22:00
Wstęp: 10 zł do północy / 20 zł po północy (selekcja/ilość miejsc ograniczona)

Nie ma więcej wpisów