W sieci pojawiło się wideo promujące singiel nagrany wspólnymi siłami Feed Me oraz Crystal Fighters.

Feed Me to ukrywający się pod pseudonimem artystycznym Jonathan Gooch, jedna z czołowych postaci angielskiej sceny dub i electro. Działający od ośmiu lat DJ i producent stworzył z baskijsko-angielską formacją unikalny utwór. Instrumentarium Crystal Fighters i melodyjne partie wokalne są tu bowiem idealnie wkomponowane w elektronikę Jona.

Pomysł wspólnego mini-projektu w postaci utworu pojawił się rok temu, kiedy to artyści poznali się podczas, trwającego w Australii, festiwalu Parklife. Materiał po raz pierwszy pojawił się we wrześniowej audycji Zane Lowe’a w BBC Radio 1 jako najgorętsze nagranie tygodnia. Singiel swoją oficjalną premierę będzie miał 18 listopada, a jego dystrybucją zajmie się wytwórnia Mau5trap, z którą związany jest Jonathan.

Produkcją wideo zajęła się Liz Kessler oraz Lucy Sanderson, która współpracowała już m.in. z Mariną & The Diamonds i Bloc Party. Zakochanych odegrali aktorzy Christian Kinde oraz Alexandra Dowling.

Singiel pt. Love Is All I Got będzie najprawdopodobniej pierwszym utworem promującym najnowsze, niezatytułowane jeszcze dzieło Anglika, które zaplanowane jest na początek 2013 roku.

Nie ma więcej wpisów