Angel Haze to 21-letnia raperka z NYC, o której robi się coraz głośniej za sprawą jej ostatniego mixtape’u Reservation. Porównywana jest do Niki Minaj, która jak sama mówi jest jej największa inspiracją obok Drake’a i Lauryn Hill. Teksty pisze od 10. roku życia, a do rozpoczęcia kariery raperki namówił ją przyjaciel. Angel nie kryje w swoich tekstach złości i buntowniczej natury, a dokładając do tego agresywną nawijkę i gniewny look, stworzyła swój charakterystyczny image, który wyróżnia ją spośród wielu innych rapujących dziewczyn.

Niedawno ukazał się nowy teledysk do kawałka Werkin Girls. W klipie możemy zobaczyć motyw pochodzący z serii horrorów Koszmar z ulicy Wiązów. Angel nosi rękawicę charakterystyczną dla Freddy’ego Kruegera, psychopatycznego mordercy dzieci i wpatruje się w grę, w którą bawią się dwie małe dziewczynki. Brzmi i wygląda przerażająco, ale Haze uwielbia budzić kontrowersje i wchodzić z butami w nieodpowiednie tematy.

Angel niedawno podpisała umowę z Universal Republic Record, co oznacza, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się wydania  pierwszego LP.

Nie ma więcej wpisów