Duet złożony z wokalistki Gosi Bernatowicz i pianisty Marcina Kuczewskiego dziś wydaje swój debiutancki krążek. Finaliści drugiej edycji programu Must Be The Music – Tylko Muzyka nagrali jedenaście niezwykle eklektycznych utworów, gdzie mieszają ze sobą wiele z pozoru różniących się gatunków muzycznych. Jak sami mówią, najważniejsze są emocje, które stanowią podstawę tekstów i melodii.

Ich kompozycje to wypadkowa alternatywnych brzmień i przebojowości, która sprawia, że każdy odnajdzie w muzyce MashMish coś dla siebie. Na płycie przeplatają się ze sobą motywy klasyczne, odrobina retro popu, soulu, rocka, stonowanej elektroniki i muzyki filmowej. Artyści nie stronią od odważnych eksperymentów i dlatego łączą to, co wydaje się tak od siebie odległe np. flamenco z r’n’b, a muzykę elektroniczną z nastrojowymi smyczkami. Całości dopełnia wyjątkowy głos Gosi, który potrafi być zarówno delikatny jak i wybrzmiewający z ogromną siłą i pełnią emocji.

Producentem krążka jest Marcin Kuczewski, a za współprodukcję odpowiedzialna jest druga połówka duetu, czyli Gosia Bernatowicz oraz Marcin Gajko, który pracował m.in. z Moniką Brodką czy Melą Koteluk.

Historia MashMish toczy się już od trzech lat i wydanie debiutanckiego albumu jest z pewnością ogromnym wydarzeniem nie tylko dla samych muzyków, ale także i fanów, którzy na nią czekali.

 

Mash MishLista utworów:
1. Daj mi czas
2. Cud
3. Kadr
4. Ucieknijmy
5. Nieznajomi
6. No digas mas
7. Tears are falling
8. Why?
9. Secrets
10. Sweet & Sour
11. Mismatched

 

 

Miło nam poinformować, że musicis.pl objęło to wydawnictwo swoim patronatem.

Nie ma więcej wpisów