23 listopada ukaże się prawdopodobnie najbardziej oczekiwany polski album tego roku. Właściwie to na pierwszy długogrający krążek KAMP! fani czekają już od dawna, ale zespół nie spieszył się z nagrywaniem debiutu. Tytuł wydawnictwa brzmi po prostu KAMP!. Ostatnio zespół podzieli się także okładką tego wydawnictwa. Tracklista natomiast wciąż pozostaje tajemnicą.

Niedawno w internecie pojawił się utwór Sulk – pierwszy singiel z nadchodzącego albumu. Dowiedzieliśmy się także, że za produkcję krążka oprócz członków zespołu odpowiada Bartosz Szczęsny. Nie jest to jednak koniec wydawniczych planów zespołu w najbliższych miesiącach. Już w styczniu ma ukazać się kolejna (po Cairo) EP-ka w barwach portugalskiego labela Disco Texas. Chłopcy zdradzają też, że zaraz po najbliższej trasie koncertowej planują powrót do studia bo podczas sesji nagraniowych zrodziło się sporo pomysłów, które należy wykorzystać.

W dzień premiery krążka, KAMP! ruszają w trasę, w ramach której odwiedzą kilka polskich miast, a już 10 listopada razem z Rebeką i Twilite zagrają w Warszawie.

Nie ma więcej wpisów