Nikogo już raczej nie dziwi ogromny szum wokół utalentowanej Jessie Ware. Jej kariera nabrała bardzo szybkiego tempa, a debiutancki album odniósł ogromny sukces. Krążek Devotion pokrył się w Polsce złotem. Na profilach artystki w serwisach Facebook oraz Twitter znaleźć możecie wpisy, w których Jessie dziękuje Polakom za złotą płytę: Dziekuje Poland.

Wielu z Was zapewne nie może się już doczekać koncertów artystki, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Warszawie (16.11) oraz w Poznaniu (17.11), jak również tych marcowych występów – w Krakowie (22.03.2013) oraz – ponownie – w stolicy naszego kraju (23.03.2013). Fani Jessie bez wątpienia doskonale znają już wszystkie dotychczas opublikowane utwory Brytyjki i chętnie zaśpiewają je wraz z nią podczas nadchodzących występów.

Tymczasem artystka zaprezentowała swoim słuchaczom coś nowego, a mianowicie cover utworu If You Love Me, który w latach 90. był przebojem żeńskiej grupy Brownstone. Nowa odsłona tego kawałka powstała przy współpracy Jessie Ware z japońskim duetem BenZel. Posłuchajcie obydwu wersji i podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

Nie ma więcej wpisów