4   +   3   =  

22 listopada we Wrocławiu odbędzie się premiera dokumentu w reżyserii Michała Marczaka pt. Fuck for Forest, który został nagrodzony na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Film przedstawia historię organizacji ekologicznej, której kontrowersyjny sposób gromadzenia środków finansowych jest odrzucany przez innych obrońców przyrody. Po pokazie oraz po spotkaniu z reżyserem odbędzie się natomiast afterparty, podczas którego w klubie Niskie Łąki zagrają Hush Hush Pony oraz Pvre Gold, a wizualizacje (nawiązujące do tematyki filmu) przygotuje VJ Optical.

Hush Hush Pony to wrocławski kolektyw, działający na scenie szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Ich styl klasyfikuje się gdzieś pomiędzy fascynacją brytyjskimi, miejskimi brzmieniami: UK garage, UK funky, 2-step, eterycznym oraz głębokim dubstepem i pochodnymi, łącząc je z brzmieniami orientalnymi i afrykańskim kuduro. W ich utworach i setach często można usłyszeć także wpływy deep-, jackin’- i tech-house’owe oraz detroit i minimal techno. Nie unikają także inspiracji bardziej mainstreamowymi brzmieniami.

Pvre Gold to producencko-didżejski projekt Pawła Naphty Klimczaka i Jędrka Young Treeza Jendrośkiego, na co dzień prowadzących jeden z portali lifestyle’owych i gospodarujących ogólnopolskim cyklem imprez Loud & Clear. Jako DJ-e – dryfują w kierunku brzmień 4×4: od klasycznego techno i house’u, po acid i slo-mo, nie rezygnując z wpływów nowoczesnej muzyki basowej z UK i rapu spod znaku Young Money/A$AP.

Kiedy: 22.11 (czwartek)
Gdzie: Wrocław, Niskie Łąki (ul. Ruska 46C)
Start: godz. 22:00
Wstęp: free

Nie ma więcej wpisów