0   +   2   =  

Magazyn Time umieścił go na 2. miejscu swojej listy 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów. Jego riff do utworu Sweet Child o’Mine zajmuje pozycję numer 1 w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu Total Guitar, a jedna z najbardziej znanych firm zajmujących się produkcją sprzętu muzycznego – Gibson – dwie ze swoich gitar, sygnowała jego imieniem. Wiecie już o kim mowa?

Wszyscy ci, którzy kiedykolwiek chcieli na własne oczy zobaczyć Slasha w akcji, niedługo będą mogli spełnić swoje marzenie. Już 13 lutego po raz pierwszy w Polsce będziemy mieli okazję usłyszeć jedną z najbardziej wyrazistych postaci rock’n’rollowej sceny muzycznej. Muzyk większości doskonale znany z występów z grupami  Guns N’ Roses oraz Velvet Revolver wystąpi w katowickim Spodku w ramach trasy promującej swój najnowszy album Apocalyptic Love.

W 2010 roku Slash zadebiutował  solo, albumem zatytułowanym  po prostu Slash. Na krążku znalazło się mnóstwo znakomitych gości  m.in.: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne oraz Iggy Pop.

Prace nad najnowszą płytą rozpoczęły się w czerwcu 2011 roku. Artystę wspomagali sprawdzeni już w boju towarzysze: Myles Kennedy oraz znakomita sekcja rytmiczna Brent Fitz i Todd Kerns, która ukrywa się pod nazwą The Conspirators. Tę trójkę również będziemy mieli przyjemność podziwiać w katowickim Spodku, ponieważ będą towarzyszyć Slashowi podczas jego trasy.

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

Loża  – 380 / 400 zł
Sektory H, J – 270 / 285 zł
Sektory czerwone – 180 / 195 zł
Sektory niebieskie – 150 / 165 zł
Płyta – 170 / 185 zł

Nie ma więcej wpisów