Muchy lubią zabawy z fanami. Dlatego kiedy doszło do momentu zadecydowania, który kawałek z najnowszej płyty zespołu ma być trzecim już z kolei, promującym ją singlem, muzycy oddali głos fanom. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zrobili głosowanie – zdecydowaną większością głosów wygrał kawałek Wróżby, do którego powstał także teledysk.

Początkowo singiel nie miał być wzbogacony o klip. O tym, że jest szansa na nagranie teledysku muzycy dowiedzieli się w poniedziałek 12 listopada, a w piątek 16 listopada od wczesnych godzin porannych za pomocą siedmiu kamer i mocnej, dwunastoosobowej ekipy rozpoczęły się zdjęcia, które trwały aż do zmroku.

Wizję teledysku, który ma być czymś na pograniczu filmu Drive i Zagubionej Autostrady, wymyślił sam Michał Wiraszko – lider grupy. Muchy ponownie współpracowały z Piotrem Materną i Bartoszem Gajkiem, filmowcami z grupy Sky Piastowskie. Piotr Materna wystąpił jako główny bohater w filmie mockumentarnym o zespole chcecicospowiedziec, a Bartosz Gajek odpowiedzialny był za produkcję teledysku do kawałka Zamarzam.

Przekonajcie się sami, co wynika z wróżb…

Nie ma więcej wpisów