music is ... muzyka z najlepszej strony.

Nadchodzi inwazja Krabów

fot. Aleksandra Dąbrowska

fot. Aleksandra Dąbrowska

Lubelsko-warszawska grupa Crab Invasion na swoim koncie ma obsypaną komplementami EP-kę Extend Your Life i singiel Lesson 01/Margin of Order. Teraz panowie przedstawiają nam kolejny singiel, kawałek Caps, który jest przedsmakiem tego, co grupa pokaże nam na swoim debiutanckim krążku. Płyta nie ma jeszcze daty premiery, wiadomo, że ma się pojawić w 2013 roku.

Producentem singla Caps jest Remek Zawadzki – muzyk, znany między innymi z Afro Kolektywu czy Newest Zealand, który w dodatku gościnnie zagrał w nim na wibrafonie.

To co najbardziej charakteryzuje Crab Invasion, to niebanalne podejście do harmonii i niezwykła otwartość na różne style muzyczne. Na liście małych sukcesów mają już występ na Heineken Opener Festiwalu, Męskim Graniu oraz wygraną w konkursie Zrób Głośniej przed OFF Festiwal, dzięki której pojawili się także na Scenie Leśnej T-Mobile. Jury konkursu szumnie przypięło im łatkę najlepszego polskiego zespołu rockowego bez wydanej płyty. Przekonajcie się czy faktycznie na nią zasługują.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...