Już na początku lipca lotnisko Kosakowo pod Gdynią ugości Open’era – festiwal, który do tej pory miał już 11 edycji i na stałe wpisał się w europejski kalendarz letnich imprez. Bez sensu wymieniać wszystkich artystów, którzy przez te wszystkie lata pojawili się na licznych scenach festiwalu. Bez sensu, ponieważ jest to ogromna liczba muzyków światowej klasy, których nie sposób zliczyć. Zresztą Open’er  żyje przyszłością – a ta po raz kolejny zapowiada się doskonale.

Blur, Queens Of The Stone Age, Kings Of Leon – ta trójka na pewno pojawi się na Main Stage. Dzisiaj do tego zestawu dołącza artysta długo wyczekiwany. Z przyjemnością informujemy, że ostatnim headlinerem Open’er Festival 2013 zostali Arctic Monkeys!

Oczywiście Ci wykonawcy to dopiero skromny początek tego co nas jeszcze czeka ze strony Mikołaja Ziółkowskiego i całego Alter Art. W końcu co roku, line-up festiwalu obejmuje ponad 100 różnych artystów! Kto nie chce przegapić koncertów, które odbędą się w dniach 3-6.07 w Gdyni, powinien jak najszybciej uzbroić się w karnet. Mam przeczucie, że może ich szybko zabraknąć.

Nie ma więcej wpisów