Zdecydowanie za mało kultywujemy tak piękną i prostą rzecz jaką jest płyta winylowa. Kształt, charakterystyczny kolor, jakość dźwięku, radość z posiadania. Na szczęście znalazło się kilka osób, które chcą przywrócić winylowi lata świetności.

Take Your Vinyl Out! to cykliczna akcja muzyczna, której sens nadają goście i to co ze sobą przyniosą. Nie ma żadnego DJ – a, ponieważ za dekami stać będą alchemicy. Ich zadanie jest bardzo proste – odtwarzać winyle, które przynieśli ze sobą uczestnicy cyklu. Nie ma żadnych ograniczeń co do stylu, ważne, żeby muzyka była nagrana na czarnej płycie. Niewątpliwie jest to dobra szansa, żeby pokazać co tam mamy w swoich prywatnych zbiorach. Czas wreszcie odkurzyć te starocie.

Dla kogo przeznaczona będzie impreza? Przede wszystkim dla każdego  entuzjasty muzyki odtwarzanej na adapterach, dla zbieraczy i kolekcjonerów, ale również dla osób spragnionych nowej formy spędzania czasu. Organizatorzy proszą o zaangażowanie, oraz, tłumne przybycie wraz ze swoimi płytami.

Więc jeśli tylko mieszkasz w Poznaniu lub okolicach i wieczór 13 grudnia masz wciąż wolny, to koniecznie musisz odwiedzić Strefę Kultywator. Dla mnie winyl to małe dzieło sztuki – niepowtarzalne i piękne. Warto sobie przypomnieć, jak kiedyś celebrowano słuchanie muzyki, bo chyba na przestrzeni lat trochę straciliśmy szacunek do czegoś co jest nieodłącznym elementem naszego życia. Proszę o więcej takich akcji! Przywróćmy blask winylom.

Kiedy: 13.12 (czwartek)
Gdzie: Poznań, Strefa Kultywator (ul. Zielona 8)
Start: godz. 21:30
Wstęp: free

Nie ma więcej wpisów