Na cały album Chrisa Cornera jeszcze musimy poczekać, jednak artysta już zapowiada promującą go trasę koncertową. Polscy fani IAMX będą mogli zobaczyć go dwukrotnie – 22 listopada w krakowskim klubie Studio, a dzień później, 23 listopada w warszawskiej Stodole. Informacje o biletach na oba wydarzenia pojawią się wkrótce.

Premiera piątego w dorobku IAMX albumu The Unified Field planowana jest na przyszły rok. Póki co musimy zadowolić się promującym wydawnictwo singlem o tym samym tytule. Mimo, że sam singiel nie powala pod względem muzycznym, warto czekać na cały album, bo Corner potrafi zaskoczyć i wysoko postawiona poprzeczka – za sprawą poprzednich jego wydawnictw – może okazać się jedynie mizernym płotkiem, który z lekkością przeskoczy.

W tym momencie warto wspomnieć, że pierwszy koncertowy album IAMX został nagrany właśnie w Polsce. Live in Warsaw zostało zarejestrowane 29 lipca 2007 roku Muzycznym Studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej, a wydano go ponad rok później, bo 14 listopada 2008 roku.

Jedno jest pewne – rok 2013 w Polsce pod względem koncertowym zapowiada się wyśmienicie.

Nie ma więcej wpisów