Minął już rok odkąd Gaspard Augé i Xavier de Rosnay – większości lepiej znani jako francuski duet elektroniczny, ukrywający się pod nazwą Justice –  wydali swoją drugą płytę. Zdaje się jednak, że muzycy jeszcze nie nasycili się sukcesem, jaki przyniósł im album Audio, Video, Disco i próbują wycisnąć z niego jak najwięcej.

Tym oto sposobem niedługo będziemy mieli okazję usłyszeć nowe wydawnictwo zespołu. EP-ka zatytułowana Helix ukarze się 9 stycznia. Zawierać będzie 5 kawałków, które dostępne będą tylko w wersji cyfrowej. Jednak to, co serwują nam Francuzi, nie jest wcale pierwszej świeżości. Jak się okazuje poza dwoma remixami tytułowego utworu, nie ma na niej nic czego wcześniej byśmy nie słyszeli. EP-ka zawiera bowiem kawałki Helix i Ohio, które znajdowały się na longplay’u, a także jeden ukryty kawałek również pochodzący z płyty Audio, Video, Disco.

Jeśli jednak jesteście ciekawi jak prezentuje się kawałek Helix w remixie Domenico Tortisa, odpowiedzialnego również za remixy utworów Daft Punk możecie posłuchać go poniżej.

Nie ma więcej wpisów