Pamiętacie jeszcze  pochodzący z Luksemburga duet Alvin and Lyle? Wspominałam o nim przy okazji ich drugiej EP-ki Summer Dreams, która ukazała się w sierpniu tego roku. Mogliśmy wtedy odsłuchać czterech nowych utworów m.in.: Sucketochica, do którego kilka dni po premierze materiału zostało nagrane video skupiające się na wizerunku kobiet. Kolejnym nagraniem z listy jest kawałek Morning Sky, który również doczekał się swojego wizualnego odpowiednika. Kilka dni temu w sieci pojawiło się wideo wyprodukowane przez This is Radar, natomiast reżyserem tego nagrania jest również – jak w przypadku poprzedniego teledysku – Ben Andrews.

Oprócz tego, po kilkumiesięcznej przerwie, duet uraczył swoich fanów jeszcze jedną niespodzianką – nowym utworem, który został stworzony podczas obserwacji miejskiego życia w Nowym Jorku. Autor do zarejestrowania tej produkcji użył jedynie laptopa, więc nie usłyszymy w nim wokalu, a jedynie eksperymenty z różnymi dźwiękami:

Po takiej dawce nowości możemy w spokoju czekać na najnowszy materiał, który został zapowiedziany na najbliższy miesiąc. Wypatrujcie EP-ki zatytułowanej Sounds.

Nie ma więcej wpisów