The Killers rozpieszcza nas ostatnio do granic możliwości. Dopiero co mieliśmy okazję zobaczyć teledysk do utworu Miss Atomic Bomb, a na horyzoncie pojawiło się już kolejne video i to wcale nie byle jakie! Autorem nowego klipu zespołu jest reżyser filmów takich jak: Edward Nożycoręki,  Sok z żuka, Charlie i Fabryka Czekolady czy Alicja w Krainie Czarów.

Nie trudno zgadnąć, że chodzi o Tima Burtona. Podjął się on realizacji najnowszego teledysku zespołu do piosenki Here With Me. Dla Burtona to już kolejna współpraca z The Killers. Panowie mieli okazję spotkać się ze sobą 5 lat temu przy teledysku do piosenki Bones, pochodzącej z albumu Sam’s Town. Zdjęcia do klipu zostały natomiast nakręcone w brytyjskim mieście Blackpool.

Sam teledysk to esencja klimatu i uroku jaki Burton za każdym razem serwuje nam w swoich dziełach. Po raz kolejny zaskakuje, urzeka, wywołuje gęsią skórkę i ma to przysłowiowe coś. W video do Here With Me możemy zobaczyć też jedną z ulubionych aktorek Burtona – Winonę Ryder, z którą współpracował już wcześniej przy Soku z Żuka czy Edwardzie Nożycorękim.

Winona Ryder, głos Brandona Flowersa i mroczny klimat burtonowskich opowieści to połączenie niewątpliwie bliskie ideału. Przekonajcie się sami, bo obraz do piosenki promującej najnowszy album amerykanów Battle Born to jeden z tych klipów, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz!

Nie ma więcej wpisów