Najpierw w sieci pojawił się utwór Worn Out Tires (w opcji Black Version), który zostanie zaprezentowany w dwóch różnych odsłonach i znajdzie się odpowiednio na dwóch EP-kach. Następnie mieliśmy okazję posłuchać Noah’s Ark. Kolejnym utworem był świetny Crush Me, a niedługo po nim mogliśmy usłyszeć Take Me Out.

Wszystkie te tytuły, to propozycje duetu The &, którego twórczość opiera się na łączeniu pozornie skrajnych, niepasujących elementów, tworzących razem wspólną całość. W ich muzyce mieszają się nastroje, brzmienia i charaktery – w ich brzmieniu znajdziemy zarówno electro, odmianę soulu i funku, a także new wave czy rap z dominantą jaką jest melodyczność linii.

Tym razem prezentujemy Wam utwór Over and Out i video do niego. Kawałek ten zamyka EP-kę pt. Black.

Przypomnijmy, że zamysł Michała Kusha i Radka Rejsla to album Black Purple, który zostanie wydany w kilku częściach, w sieci, za darmo. Będzie bazował na skrajnych stylach, klimatach, formach, często brutalnie różnych od siebie. Część Black będzie bardzo poważna, mroczna, nierzadko smutna i refleksyjna. Natomiast Purple będzie niosła mniejszy ładunek emocjonalny, obdarta zostanie z głębokiego przekazu i będzie angażowała do pracy nasze ciała.

Dbając o to, aby nie umknęło Wam nic, co stworzyli The &, odsyłamy Was również do tytułu Take Me Out:

Nie ma więcej wpisów