Pamiętacie niepowtarzalne i niewyobrażalnie energetyczne występy Modestep w Polsce? Po raz kolejny zawitają u nas już wiosną, w marcu 2013 roku. Autorzy znanych nam wszystkim utworów Sunlight czy Feel Good odwiedzą łódzki klub Wytwórnia, stołeczny klub Basen, krakowską Rotundę, Centrum Stocznia w Gdańsku oraz klub Eter we Wrocławiu.

Początki zespołu to rok 2010. Czteroosobowy band założyła dwójka braci: Tony i Josh – działający jako DJ-e od 2001 roku. Po jakimś czasie dołączył do nich współlokator Josha – Matthew Curtis, a następnie gitarzysta – Nick Tsang. Debiutancki singiel Modestep pt. Feel Good ukazał się 6 lutego 2011 roku. Po zaledwie tygodniu znalazł się na listach UK Singles Chart. Ostatnim wydanym singlem Modestep jest utwór Show Me a Sign wydany w 2012 roku.

Wstydem jest nazwanie ich muzyki dubstepem. To kombinacja wielu gatunków – od wspomnianego wcześniej dubstepu, po chillwave czy szeroko rozumianą elektronikę. Co tu dużo pisać… Wiemy wszyscy, że po ich występach człowiek wychodzi z jednym słowem cisnącym się na usta…

Nie ma więcej wpisów