Święta, dużo jedzenia i prezentów. Czas obdarowywania zdecydowanie został rozpoczęty, więc i zapewne wszyscy zainteresowani muzycznymi podarunkami otrzymają sporo niespodzianek. Święta to również czas słuchania świątecznych piosenek, hitów oraz kompilacji. Na rynku muzycznym można znaleźć tego całą masę, każdy może dobrać coś dla siebie w zależności od gustu. Odstępując w trakcie świąt od kolędowania, można więc włączyć jakąś przyjemną, nastrojową płytę, na której znajdziemy spokojny klimat, który w sam raz potowarzyszy nam podczas tego wypoczynkowego, rodzinnego czasu.

Jeśli więc mowa o specjalnych kompilacjach, które ukazały się w te święta – warto odwiedzić profil Bandcamp artysty Sun Glitters, który właśnie dzisiaj, w dzień wigilii udostępnił swoim słuchaczom kompilację. Materiał zatytułowano It’s Snowing and the Girls Are Singing i jest owocem współpracy Sun Glitters z różnymi artystkami w okresie od stycznia do grudnia tego roku. Kompilacja zawiera 11 utworów, w których usłyszymy przepiękne głosy takich wokalistek jak: Steffaloo, CoMa, Deborah, Charlee, Anna-Maria Marjamäki, Bee, Nicole oraz Allison. Posłuchajcie:


Warto wspomnieć również o tym, iż Sun Glitters zagra koncert w Polsce już w przyszłym roku. Victor Ferreira przyjedzie do Warszawy 23 marca i wystąpi jako support przed koncertem Scotta Morgana (Loscil) w klubie 1500m2 do wynajęcia. Szczegółu tego wydarzenia poznamy wkrótce, o których będziemy Was informować na bieżąco.

Nie ma więcej wpisów