Takie nazwy przyciągają wzrok. Na styczniowym otwarciu warszawskiego klubu Cząstki Elementarne swój DJ set ma zagrać GusGus – gwiazda islandzkiej sceny elektronicznej. Lokal rozpoczyna swoją działalność dwudniowym otwarciem w dniach 11-12 stycznia 2013 roku i – jak widać choćby po opisie wydarzenia na Facebooku – ma on spore ambicje.

W rzeczywistości, w warszawskim klubie pojawi się tylko jeden członek legendarnej grupy – Stephan Stephenson (a.k.a. President Bongo). Nie umniejsza to jednak temu wydarzeniu. President Bongo, założyciel i jeden z niewielu stałych członków GusGus, już od wielu lat uświetnia szalone imprezy w klubach całej Europy. Występy Islandczyka są silne i elektryzujące. Oficjalny opis podaje: Zmierz swoją przestrzeń do tańczenia, zabandażuj stopy i podwiąż swoje jockstrapy! Prezydent uderza najmocniej! I mocno z pewnością będzie. Jeśli lubicie potężną elektronikę z pogranicza techno i house, z pewnością dacie się uderzyć Prezydentowi Bongo.

Klub Cząstki Elementarne ogłosił również kolejnego artystę wieczoru, a będzie nim Isaac Delusion. W drugi dzień otwarcia, 12 stycznia, zagra Charlotte Bass.

Kiedy: 11.01.2013 (piątek)
Gdzie: Warszawa, klub Cząstki Elementarne
Start: 22:00
Wstęp: 30 zł (bilety do nabycia przed wejściem)

Nie ma więcej wpisów