W Krakowie panuje założenie, że koniec świata nie nastąpi i spokojnie możemy sposobić się do Sylwestra. Zapraszamy więc na Brzozową 17 do Radaru i Lovekrove, jeśli wasza wizja końca roku to coś więcej niż ekran telewizora i wolicie spalić kalorie w obłędnym tańcu do brzmień house & techno.

Na sylwestrowym party zagra gość specjalny – AATM, który przybył z dalekiej Australii, by na jakiś czas osiąść w Krakowie. Zagrają również przedstawiciele wytwórni Recognition – DJ Motyl oraz Mic Ostap. A na dokładkę w przyjemny muzyczny nastrój wprowadzą Was Deaf P & Sly Clown. Całość dopełnią rezydenci Radara, czyli Olivia i Chino. Oprócz atrakcji muzycznych – smakołyki od Love Krove.

AATM z Melbourne (skrót od Age Against The Machine) zaprezentuje eklektyczny set złożony z jackin’ house, wysokogatunkowego techno oraz innych undergroundowych brzmień ze sceny australijskiej.

Reprezentujący oficynę Recognition DJ Motyl od zawsze poszukuje nowych brzmień, mając słabość do klasyków z lat 90. Grał w swoim życiu wiele gatunków muzyki – od surowego hip-hopu z początku lat 90., jungle czy drum’n’bass w okresie rozkwitu tych gatunków, poprzez różnorodne elektroniczne inspiracje spod znaku wytwórni WARP, po Chicago House czy Detroit electro/techno. Ukształtowany przez electro booty, new wave, alternatywny pop i rock lat 80., gitarowy hardcore i punk tudzież wczesny hip-hop, co z czasem doprowadziło go do wysublimowanych elektronicznych rytmów. Zainspirowany europejską elektroniką, a także berlińskimi imprezami acid-house z połowy lat 90., preferuje muzykę klubową w subiektywnym tego słowa znaczeniu. Gra po prostu to, co mu się podoba, a nie co jest modne w danym momencie. Jak każdy prawdziwy DJ, preferuje granie z płyt winylowych. DJ Motyl współtworzył z Arturem Korycińskim projekt Nova Versia oraz z Jackiem Sienkiewiczem warszawski klub 1955. Obecnie występuje głównie z Jackiem i Micem Ostapem (z którymi gra od początku) na nocach organizowanych pod szyldem wytwórni Recognition.

Mic Ostap to uczestnik imprez w legendarnych warszawskich Filtrach. Gra z winyli od lat 90. i regularnie zapraszany jest do wystepów w najlepszych klubach całej Polski, m.in. na Audioriver, Muzik of Love czy łódzkiej Paradzie Wolności. Supportował artystów wśród których byli m.in: Jeff Mills, Miss Kittin, Dave Clarke, DJ Koze, Tiga, Daniel Bell, G-Man, Robag Wruhme, Pacou, Oliver Ho, Funk D’Void, Mike Grant, Lee Van Dowski, The Hacker, Mario Neugebauer, Damon Wild, Cosmin TRG, Highfish, Tiefschwarz, Ada, Mike Dehnert, Zombie Nation, Dave the Hustler, Tobi Neumann, Fillipo Naughty Moscatello, Joel Mull, Agoria, L.A. Williams, DJ Rolando, Phil Kieran, Portable, Alex Kid, Christopher Just, Steve Bug, David Carretta, Carl Craig, Joris Voorn, Azari & III, Surgeon, Gus Gus. Poza graniem, wspierał scenę także artykułami i recenzjami dla pism Plastik, Techno Party, Kaktus, Laif, Fluid, Aktivist. Mic Ostap i teraz zeelektryzuje publiczność Radaru – liczcie się z bangerami house’owymi i techno. Bierzcie azymut na Radar! 31 grudnia!

 

Kiedy: 31.12 (poniedziałek/Sylwester)
Gdzie: Kraków, RADAR (ul. Brzozowa 17)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 20 PLN

Nie ma więcej wpisów