Najpierw mogliśmy ją oglądać jako jedno z dziwactw w teledysku Grimes, teraz w swojej produkcji występuje solo. Mowa o Brooke Candy, która opublikowała ostatnio teledysk do swojego najnowszego utworu: Everybody Does. Mimo, że mogliśmy już podziwiać jej pierwsze dzieło, czyli kawałek Das Me, to jednak ten najnowszy stał się oficjalnym singlem, który zapowiada jej debiutancki album.

Amerykańska raperka i striptizerka, rodzicie której na pewno przypadkiem upuścili ją do zbiornika wypełnionego kiczogenną substancją, pokazała nam już swoje walory głosowe. Artystka uydzieliła się na najnowszym wydawnictwie Charli XCX, czyli Super Ultra Mixtape. 

Sam teledysk jest raczej przeciętny. Tak naprawdę nie ma w nim nic, co by mogło mnie zaskoczyć, czy nawet zachwycić. Fani Brooke, którzy znają ją z erotycznej działalności, na pewno będą trochę zawiedzeni. Mimo, że jest mnóstwo scen, w których kalifornijska raperka biega z oswobodzonym biustem, to wszystko zakrywa rozpikselowana cenzura. Z tego co widziałem, wersji dla dorosłych nie przewiduje się.

Video wyreżyserowała Renata Raksha, amerykańska fotografka, której zdjęcia znalazły się już w takich magazynach jak: Teen Vogue, NylonFoam i Neon.

Nie ma więcej wpisów