Domowe Melodie to nietuzinkowy projekt tworzony przez trójkę niebanalnych osób: Justynę Chowaniak (teksty, wokal, kompozycja), Staszka Czyżewskiego (kontrabas) i Kubę Dykierta (gitara, perkusja). Trio zachwyca tworzonymi przez siebie kompozycjami i lekkością wykonywania tych jakże oryginalnych utworów. Obojętnym nie można pozostać także na teksty Justyny oraz na jej wokal, którym – wydaje się – potrafi stworzyć dowolny nastrój i wywołać przeróżne emocje.

Pewnym jest, że Domowe Melodie są wyjątkowe. Grupa tworzy wokół siebie bardzo pozytywną i przyjazną aurę. Ich muzyki słucha się z uśmiechem na twarzy, a co najważniejsze – wciąż ma się ochotę na więcej. Teksty absorbują uwagę, nierzadko bawią, generują różne refleksje. Dźwięki mają w sobie sporo lekkości i przestrzeni, w którą chętnie chce się wkraczać.

Jeśli jeszcze nie znacie tego zespołu – poznajcie niezwłocznie. Jeśli już znacie – nie zastanawiajcie się nad tym, czy wybrać się na koncert. Bez wątpienia bowiem warto to zrobić i gorąco Was do tego zachęcamy!

 

Kiedy: 16.01 (środa)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż) (wyprzedane) / 25 zł (w dniu koncertu)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów