Artyści to dopiero mają dobrze. Niektórzy nie muszą przejmować się nawet promocją kolejnych singli. Amerykańskie producent Skrillex pokazał ostatnio na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube teledysk do utworu Summit. Ciekawostką jest to, że klip wykonali dla niego przyjaciele z Australii, a dokładniej kreatywni ludzie z magazynu Pilerats, który towarzyszy Sonny’emu w zasadzie od początku skrilleksowiej kariery.

Jak doszło do nakręcenia tego klipu? Po tym jak Skrillex zobaczył video, które stworzyli do remiksu Flume’a, powiedział tylko: Dla mnie też musicie zrobić jakiś teledysk. I oto w końcu jest. Kawałek Summit, który współtworzy Ellie Goulding, powinien być Wam bardzo dobrze znany. Pisaliśmy już o nim przy okazji ostatniej współpracy tej pary, owocem której był singiel Bittersweet, który z kolei znalazł się na ścieżce dźwiękowej do ostatniej części Sagi Zmierzch.

Teledysk pokazuje to, czego ludziom w Europie brakuje przez te parę miesięcy, czyli beztroskiej zabawy polegającej na wojażach po mieście. Moim zdanie sam obraz zrobiony jest bardzo ciekawie i na pewno odświeży trochę wydaną ponad rok temu EP-kę Bangarang. Ciekawe, czy Australijczycy pokuszą się o zrobienie klipu do któregoś z trzech nowych utworów artysty, które znalazły się na jego nowym wydawnictwie. Od paru dni możemy cieszyć się EP-ką Leaving, która pokazuje trochę inne oblicze producenta.

A jeżeli o prezentach dla artystów mówimy, to wspomniana wcześniej Ellie Goulding również otrzymała ostatnio prezent. Mimo, że o urodzinach artystów na naszym portalu nie przeczytacie, to o tym stwierdziłem, że warto napisać. Dlaczego? Otóż oficjalny polski fanklub artystki, z okazji jej 26. urodzin zorganizował akcję, do której przyłączyli się fani z całego świata. Tak powstało urodzinowe video, które zobaczyć możecie poniżej.

Nie ma więcej wpisów