Kultowy francuski duet oraz słynny producent Nile Rodgers postanowili połączyć siły, czego rezultatem będzie nowy krążek tych pierwszych. Na swojej stronie Rodgers opublikował zdjęcie siebie samego w towarzystwie dwóch najsłynniejszych w muzycznym świecie robotów. Fotografia jest z pewnością rezultatem zabawy Photoshopem, ale mimo to jest bardzo sugestywna. Poniżej, wśród planów artysty na najbliższy rok możemy znaleźć informację, że efekt jego kolaboracji z zawsze tajemniczymi pionierami house’u powinien dotrzeć do fanów właśnie w 2013 roku.

Producent, który odpowiada za takie dzieła jak Let’s Dance Davida Bowie, krążki Duran Duran, Grace Jones, INXS, Jeffa Becka oraz wiele innych uznawanych dziś za wybitne albumów, o swojej współpracy z Daft Punk wypowiada się w samych superlatywach. Twierdzi, że między nim a francuskim duetem pojawił się wyjątkowy rodzaj porozumienia, porównywalny do tego, co czuł pracując z Bowiem czy Madonną nad jej Like a Virgin.

Daft Punk od lat pozostają w cieniu młodszych kolegów z Justice jeśli chodzi o scenę klubową kraju nad Sekwaną, może wreszcie ten krążek będzie czymś, co wydobędzie ich z odmętów niebytu i znów uczyni gwiazdami nr 1.

Nie ma więcej wpisów