The Natural Born Chillers to ciekawy projekt zrzeszający czwórkę utalentowanych muzyków. Na początku swojej muzycznej kariery zajmowali się głównie graniem dj-setów, podczas których łączyli ich własne utwory z remixami. Dziś grają już wyłącznie autorskie kompozycje, będące jak sami mówią połączeniem rock’n’rolla z electro, mieszanką pulsującej elektroniki, mocnych gitar i perkusji. Jeśli lubicie takie energetyczne, electro-house’owe brzmienie i chcecie przekonać się, jak radzą sobie na żywo, ucieszy Was informacja, że zespół już w najbliższą sobotę wystąpi w warszawskim klubie Barometr. Warto dodać, że TNBC z powodzeniem spełnia się również na innych polach sztuki. Wystąpili na deskach teatru ze swoją muzyką, współtworząc  jeden z najsłynniejszych polskich spektakli ostatnich lat, Samotność pól bawełnianych. Obecnie zespół pracuje nad debiutanckim longplayem, który ukazać ma się pod skrzydłami Osterdam Records.


Jako support i afterparty wystąpią Loverdozed oraz Green Rose.

Mariusz Czelny vel. Loverdozed to producent, muzyk i DJ. Przez wiele lat znany był jako gitarzysta w zespole Love Overdose. Pod koniec ubiegłego wieku powrócił jednak do elektronicznych brzmień, którym wierny jest do dziś. Współpracował z m.in.: Sunday Boys, Dead Sound czy Sunny Fiesta. Jest także właścicielem wytwórni płytowej.

Green Rose od siedmiu lat zgrabnie łączy hip hopowe bity z oldschoolowym funkiem i instrumentami oraz wokalami na żywo. Sama jest fanką zbasowanego brzmienia: dubstepu, drum and bassu czy  breakbeat’u. W jej setach słychać pasję i radość z grania, co zaowocowało współpracą z takimi artystami jak London Elektricity, Roni Size i Ed Rush.

Kiedy: 12.01 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Barometr (ul. Smolna 40)
Start: godz. 21:00
Wstęp:10 PLN

Nie ma więcej wpisów