Kilka dni temu Skrillex niespodziewanie opublikował w sieci nowy materiał. EP-ka nosi tytuł Leaving i znajdują się na niej trzy kawałki. Oprócz tytułowego Leaving, znajdziemy tam też utwory: The Reason i Scary Bolly Dub.

O nowym materiale muzyk mówi tak: To kilka piosenek, które zebrałem w ostatniej chwili. „Scary Bolly Dub” to kawałek, który od jakiegoś czasu gram w swoich setach, ale uznałem, że może chcielibyście go mieć na własność. Pozostałe dwa są zupełnie świeże. „Leaving” powstał w hotelu w Meksyku, a „Reason” skończyłem godzinę temu w hotelowym pokoju w Miami. To materiał, który odzwierciedla to, co aktualnie czuję.

Prawdziwy boom na Skrilexa nastał w 2010 roku wraz z jego pierwszą EP-ką  My Name Is Skrillex, którą można było pobrać za darmo z jego oficjalnej strony MySpace. W tym samym roku wypuścił też EP-kę  Scary Monsters and Nice Sprites, która okazała się komercyjnym sukcesem. Do tej pory Sonny Moore na swoim koncie ma 6 EP-ek i współprace z takimi artystami jak Damian Marley, Ellie Goulding, Korn czy The Doors.

Nie ma więcej wpisów