Organizator Festiwalu Audioriver – Spółka Akcyjna – ogłosił dziś datę kolejnej, ósmej już edycji festiwalu. Sceny festiwalu staną na płockiej plaży w dniach 26 – 28 lipca 2013.

Tak jak w poprzednich latach, na pięciu scenach zaprezentują się gwiazdy muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Prócz koncertów, na festiwalowiczów czeka również szereg atrakcji w ciągu dnia, między innymi czwarta edycja Targów Muzycznych Audioriver i Kino Festiwalowe. Wkrótce zostanie ogłoszone również miasto, w którym odbędzie się trzecia Konferencja Muzyczna Audioriver.

Audioriver od lat prezentuje szeroko pojętą muzykę alternatywną z naciskiem na elektronikę i to się w tym roku na pewno nie zmieni – mówi rzecznik festiwalu i Spółki Akcyjnej, Łukasz Napora. Ostatnie dwa lata, gdy na plaży bawiło się 17 i 16 tysięcy osób, dobitnie pokazały, że w Polsce jest ogromna rzesza osób, które głodne są zarówno imprezowych, jak i eksperymentalnych brzmień. Dokładnie taką mieszankę szykujemy także na ten rok.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w trakcie festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak Röyksopp, Enter Shikari i Nicolas Jaar.

Nie ma więcej wpisów