Gdyby zacząć wymieniać wszystkie imprezy, które odbywają się w Warszawie podczas weekendów, to lista ciągnęłaby się bez końca. Nie ukrywajmy jednak, że ogromna większość tych wydarzeń to zwykłe, mało wyraziste klubowe potańcówki dla osób, które nie wiedzą czego oczekują od piątkowego wieczoru. Na szczęście nie wszystko stracone – Electro Space Visual World to cykl łączący muzyczne wycieczki w rejony electro/groove podszyte ciężkim, dudniącym basem z multimedialnymi wizualizacjami, które nadają charakterystyczny, niepowtarzalny klimat całej imprezie. Ci, którzy interesują się nocnym życiem stolicy o ESVW już pewnie słyszeli, bo cykl liczy sobie ponad 2 lata, ale z pewnością nie zwalnia przez to tempa. W swojej historii organizatorom udało się przedstawić ogromne grono rodzimych wykonawców, z których część  to nazwy obecnie znane również poza granicami Polski.

Jednak punktem kulminacyjnym każdego wieczoru jest set Radical Dancefloor Killers – kolektywu założonego przez niejakiego SZUMa, znanego z kilku nieistniejących już projektów, które w przeszłości siały zniszczenie na klubowej mapie Warszawy. W ciągu swojej kariery Szu zdążył zagrać przed m.in. Peaches, Dat Politics czy Moguai. Odwiedził również niezliczone festiwale na czele z Open’erem i  Audoriver. W ramach RDK wspiera go Monsieur TJFK – człowiek o wielu talentach, autor wszystkich projekcji i mappingów. Warto jednak wspomnieć, że to tylko część jego wszystkich dokonań i projektów, w które się angażuje.

W najbliższy piątek warszawskie Powiększenie będzie gościć już 22 edycję Electro Space Visual World. Tym razem Radical Dancefloor Killers połączą siły z Puzia i Hrabią +(na swoim koncie ma wspólne występy z Major Lazer czy Late Of The Pier). Takie zestawienie to gwarancja dużej dawki świeżej muzyki, przy której nie da się pozostać obojętnym.

Kiedy: 18.01 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Powiększenie (ul. Nowy Świat 27)
Start: 22:00
Wstęp: 10 zł

Nie ma więcej wpisów