Wrocławskie krasnale z instrumentami – tak sami o sobie piszą panowie z zespołu Blue Balls Effect, którzy właśnie zaprezentowali swoje pierwsze video do pierwszego w ich karierze singla. Miejmy nadzieję, że kawałek zapowiada rychłe nadejście dawno obiecywanego materiału. Trzeba jednak chłopakom oddać to, że na singiel wybrali idealny numer, który momentalnie wpada w ucho.

Teledysk do kawałka Lifeline został zrealizowany przez studencką telewizję KampusTV w ramach głównej nagrody za 1. miejsce w konkursie RECCOVER, który był przez nią organizowany i emitowany. W konkursie brało udział 10 młodych wrocławskich zespołów, wykonując znane utwory w nowych, często zaskakujących aranżacjach. Oficjalna premiera video miała miejsce w niedzielę 13 grudnia, podczas koncertu zespołu Blue Balls Effect we wrocławskim klubie Puzzle.

Video do Lifeline możecie obejrzeć powyżej. Tych, którzy mają ochotę zobaczyć jak przebiegały prace nad jego powstaniem zapraszam dodatkowo tutaj. Może i sam klip nie powala – ale sama piosenka każe mi mieć na tych chłopaków oko.

Nie ma więcej wpisów