Izraelczyk, lider zespołu folk-rockowego, współtwórca międzynarodowego przeboju One Day / Reckoning Song (Wankelmut Remix), ale przede wszystkim posiadacz niebanalnego, absolutnie intrygującego, nierzadko kobieco brzmiącego wokalu. Asaf Avidan wystąpi we Wrocławiu w ramach 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, który odbędzie się w dniach 15-24 marca.

Artysta ma na swoim muzycznym koncie trzy albumy nagrane w składzie Asaf Avidan & The Mojos oraz jeden solowy krążek, który w tym roku pojawi się na rynku międzynarodowym. Different Pulses to płyta pełna przeróżnych emocji. Smutku i radości, nadziei i beznadziei czy nawet histerii. To co swoim charakterystycznym głosem wyśpiewuje ten człowiek, bardzo ciekawie komponuje się z instrumentalną warstwą albumu, tworząc całość, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Asaf Avidan zaprezentuje się akustycznie, dokładnie 18 marca (poniedziałek) o godzinie 20:00, na scenie Teatru Polskiego. Bilety na jego występ kosztować będą: 70, 100 i 120 zł, a do sprzedaży trafią 28 lutego.

Nie ma więcej wpisów