Divine Fits to formacja założona przez członków Spoon, Wolf Parade i New Bomb Turks. Britt Daniel, Dan Boeckner, Sam Brown i Alex Fischel w minionym roku wydali swój debiutancki krążek zatytułowany A Thing Called Divine Fits, który zachwycił recenzentów prestiżowych magazynów i portali muzycznych.

Jak pisał Marek Cichoń w recenzji, która ukazała się na naszym portalu: Wraz z wysłuchaniem debiutu tego składu nachodzi apetyt na wielki powrót Wolf Parade, na kolejną płytę Spoon. To pewnie kwestia kilku lat, choć nadzieja na pojawienia się nowych utworów z tych kilku obozów jest chyba nawet więcej niż pewna. Cierpliwość z pewnością się opłaci. Bo choć nie jest to album na miarę Apologies to the Queen Mary, nie jest to też najlepsza rzecz jaką wypracował sobie Britt Daniel, to A Thing Called Divine Fits pokazuje jak wielki potencjał, jaka energia tkwi jeszcze w nich wszystkich. A kiedyś w końcu musi ona znowu wyjść.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście jak brzmi ten zespół, to polecam zapoznać się z ich najnowszym klipem do utworu My Love is Real. Gwarantuję, że sięgniecie po całą płytę. Naprawdę warto.

Nie ma więcej wpisów