Panowie z We Call It A Sound zaprezentowali najnowszy klip do kawałka Triangles, pochodzącego z ich ostatniej płyty Homes & Houses. Teledysk jednak nie jest taki zwyczajny, jak się wydaje. Za jego realizację odpowiada Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem. Cały projekt zrealizowano dzięki wsparciu finansowym pochodzącym ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji województwa lubuskiego.

Z tego miejsca chcemy im pięknie podziękować za współpracę i znakomity efekt końcowy – piszą o współpracy ze stowarzyszeniem sami muzycy. Nieczęsto mamy okazję współpracować z autystyczną młodzieżą, a i Wy pewnie nie często macie okazję obcować z ich twórczością – ten klip jest więc ku temu świetną okazją, bo także takie osoby brały udział w jego realizacji.

Lubimy takie inicjatywy, a panowie z We Call It A Sound zasługują na wielką pochwałę za wzięcie w niej udziału. Powyżej możecie zobaczyć znakomity efekt ich współpracy ze Stowarzyszeniem Dalej Razem.

Nie ma więcej wpisów