Nowy rok w klubie 1500m2 to kolejne zbliżenia z najlepszymi odmianami elektroniki – 25 stycznia poświęcony będzie prezentacji jednej z najbardziej intrygujących odmian współczesnej muzyki tanecznej – dub-techno. Ten gatunek będący połączeniem klasycznego techno obfitującego w głębokie basy, dubowe pogłosy i pulsacje połączone z ambientowym entourage’em, zdobywa coraz szersze rzesze odbiorców i słuchaczy. Jest to bowiem muzyka nie tylko użytkowa, czyli taneczna, przyjazna-parkietowo, ale też kontemplacyjna, o szerokiej i wielowarstwowej strukturze, do odkrywania powoli.

Headlinerem wieczoru będzie założyciel Echocord i Culture Box – duńskich bastionów techno, dubu i elektroniki – Kenneth Christiansen. Występował zarówno na słynnym festiwalu Sonar, jak i w berlińskim Berghainie czy festiwalach WMF.
Drugą – lecz nie ostatnią atrakcją – będzie występ duetu The Same – wydającego w należącej do Agorii francuskiej wytwórni InFine .

W line-up’ie imprezy znajdą się też : Essence, Rado Bogasch oraz polski faworyt ostatnich miesięcy Fischerle (sprawdźcie naszą recenzję EP-ki z Minicromusic oraz nowe wydawnictwo Mateusza Wysockiego pt. Fischerle:Selected Works 1970-2015 wydane właśnie we francuskim labelu Entropy Records)

Zapraszamy do klubu 1500m2 na pierwsze party z cyklu DUB TECHNO NIGHT !

Kiedy: 25.01 (piątek)
Gdzie: Warszawa, klub 1500 m2 Do Wynajęcia(ul.  Solec 18)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 10 – 15 PLN

Nie ma więcej wpisów