Strefa Kultywator po krótkiej przerwie powraca z koncertami. Jako pierwszy w nowym roku na scenie poznańskiego klubu zaprezentuje się nie kto inny, jak specjalista od łączenia elektroniki z klasyką, czyli Adre’n’Alin. Towarzyszyć mu będzie Plug&Play.

Igor Szulc, bo tak naprawdę nazywa się ten utalentowany wokalista, kompozytor i pianista, swoją przygodę z muzyką zaczął w 2007 roku, kiedy to wydał electroclashowy singiel Thing. Jednak już dwa lata później, za sprawą debiutanckiego longplaya pokazał nam się od zupełnie innej strony. Na Cargo udowodnił, że potrafi bawić się brzmieniem i nie boi się eksperymentów. Odważnie miesza nowoczesną elektronikę z klasycznymi instrumentami, co trzeba przyznać wychodzi mu znakomicie. Dzięki wyjątkowemu głosowi i oryginalnym melodiom zaskarbił sobie serca słuchaczy. Docenił go nawet nasz rodzimy Eric Clapton aka Zbigniew Hołdys, który jak sam mówi przecierał uszy ze zdumienia, a poprzednio takie zaskoczenie przeżył, kiedy pierwszy raz usłyszał Marka Grechutę 40 lat temu. Już niedługo ma się pojawić drugi w dorobku Igora krążek, który tym razem opowiadać będzie o sile elektryczności na ziemi i elektrycznej teorii kosmosu. W Kultywatorze zaprezentuje nowy materiał, a znane z poprzednich EP-ek i albumu utwory wykona w nowych aranżacjach.

Plug&Play to niezależny, indierockowy zespół z Lublina. Ich muzyka to połączenie taneczności i chwytliwych melodii z melancholią i dramatyzmem. W ubiegłym roku, po sześciu latach grania wydali  debiutancki, bardzo obiecujący krążek Why so close?. Nie osiedli jednak na laurach i już szykują się do wypuszczenia kolejnej EP-ki.

W Poznaniu nacieszyć będzie można nie tylko ucho, ale także i wzrok, bowiem  koncert połączony jest z wernisażem Joanny Górawskiej. Artystka zaprezentuje stronice ze szkicowników oraz wszelkiego rodzaju kolaże.

Kiedy: 25.01 (piątek)
Gdzie: Poznań, Strefa Kultywator (Zielona 8)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 15/25 PLN

Nie ma więcej wpisów