Dotychczas nie dysponowaliśmy pełnymi informacjami dotyczącymi najnowszego 13. już albumu Depeche Mode. Wiedzieliśmy tylko, że płyta zostanie wydana wiosny tego roku przez Columbia Records, a także to, że będzie o podobnym brzmieniu co Violator Songs of Faith and Devotion. Teraz poznaliśmy tytuł tego krążka: Delta Machine. Wiemy również, że będzie miał on swoją premierę 26 marca. Singlem poprzedzającym najnowsze dokonanie Depeche Mode będzie utwór Heaven, który opatrzony teledyskiem, planowo ujrzy światło dzienne 1 lutego poprzez VEVO.

Delta Machine ukaże się w standardowej wersji oraz w wersji specjalnej, która na oddzielnej płycie będzie zawierała cztery dodatkowe utwory i 28-stronową książeczkę z fotografiami Antona Corbijna.

Martin Gore w wypowiedzi dla prasy wyznaje: Tworzenie tego albumu było niewiarygodnie onieśmielające, ponieważ chciałem, by jego brzmienie było bardzo nowoczesne. Chciałem, by ludzie dobrze się czuli podczas słuchania tego nagrania, by odczuli jakiś rodzaj spokoju. To po prostu ma w sobie coś magicznego.

Tracklista:

1. Welcome to My World
2. Angel
3. Heaven
4. Secret to the End
5. My Little Universe
6. Slow
7. Broken
8. The Child Inside
9. Soft Touch/Raw Nerve
10. Should Be Higher
11. Alone
12. Soothe My Soul
13. Goodbye

Bonus:

1. Long Time Lie
2. Happens All the Time
3. Always
4. All That’s Mine

 

Nie ma więcej wpisów