W czwartkowy wieczór  klub Lizard King będzie bez wątpienia jednym z ciekawszych miejsc na koncertowej mapie Torunia. Wszystko to za sprawą utalentowanej i charyzmatycznej Leny Romul.

Lena to finalistka IV Edycji programu Mam Talent. Jako nastolatka została okrzyknięta Nadzieją Polskiego Jazzu. Do Torunia przyjedzie by promować swój debiutancki krążek Lena Romul Industrialnie/Instynktownie.

Wokalistka wraz z piątką muzyków stworzyła miksturę, która zrewolucjonizuje muzykę klubową. Artyœci wzięli swoje instrumenty, okiełznali nowe możliwości elektroniki i dołożyli trochę serca, wiary oraz upodobania do dobrej imprezy. Odważnie przemieszali gatunki muzyczne, wychodząc od popu, zaczerpnęli z brzmień dubowych, dubstepowych, nu-jazzu czy muzyki elektronicznej i nie skończyli jeszcze eksperymentować z brzmieniem. Powstała mieszanka tworzy solidną dawkę tanecznych brzmień pomieszanych z ostrymi, rockowymi gitarami.

Lena Romul wraz z projektem Industrialnie zagrała już kilkanaście klubowych koncertów w całej Polsce, oraz wystąpiła na No Border Festival (obok Noviki i KAMP!), czy Slot Art Festival (obok Lao Che oraz Luxtorpedy).

Kiedy: 31.01 (czwartek)
Gdzie: Toruń, klub Lizard King  (ul. Kopernika 3)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 10zł – przedsprzedaż / 19zł – w dniu koncertu

 

Nie ma więcej wpisów