Pisaliśmy niedawno o nadchodzący wydaniu trzeciej studyjnej płyty islandzkiej grupy elektronicznej Bloodgroup. Właśnie podane zostały szczegóły dotyczące trasy koncertowej promującej to wydawnictwo. Zgodnie z zapowiedziami, Bloodgroup pojawi się w Polsce i zaprezentuje najnowszy materiał na czterech koncertach. Energetyczny występ Islandczyków zobaczyć będzie można w: Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Krakowie.

Bloodgroup to jedno z największych objawień islandzkiej sceny muzycznej. Formacja, która zdobyła wielkie uznanie na wyspie i w Europie zwłaszcza dzięki świetnym energetycznym występom na żywo. Zgodnie z oficjalnym opisem, ten czteroosobowy skład znany jest ze spektakularnych występów, wciągających melodii i potężnej, kunsztownie wyprodukowanej elektroniki. Grupa zaprezentowała się na wielu festiwalach w Europie i Ameryce Północnej, wielokrotnie odwiedziła także Polskę, gdzie przyjmowana jest wyjątkowo ciepło.

Występy w naszym kraju są częścią europejskiej trasy zespołu, która promować będzie ich najnowszy album Tracing Echoes. W Polsce wydawnictwo to ukaże się nakładem MonseArt Music Management już 8 marca. Wraz z najnowszą płytą, polskiego wydania doczeka się również drugi studyjny album zespołu, Dry Land.

Koncerty w Polsce:
07.04, godz. 20:00, Poznań/Pod Minogą
bilety: 30/35 PLN

08.04, godz. 20:00, Sopot/Sfinks
bilety: 30/35 PLN

09.04, godz. 20:00, Warszawa/Basen
bilety: informacja wkrótce

10.04, godz. 20:00, Kraków/Forty Kleparz
bilety: 30/40 PLN

Nie ma więcej wpisów