Chłopak, który został okrzyknięty największą nadzieją roku w plebiscycie BRITs Critics’ Choice Award, prezentuje nowy singiel promujący jego debiutancki album Long Way Down, który trafi do sprzedaży 15 kwietnia. Mowa oczywiście o młodym Brytyjczyku Tomie Odellu, absolwencie Brighton Institute of Modern Music, który podbił serca słuchaczy magicznym kawałkiem Another Love, pochodzącym z EP-ki o tym samym tytule, wydanej w 2012 roku.

Mam nadzieję, że to będzie ludzka, szczera płyta ze swoimi wadami – mówi o swojej debiutanckiej płycie Tom. Wady są tym, co tworzy prawdziwe dzieło. Naprawdę chciałbym żyć w czasach, kiedy muzyka nie była przekombinowana, kiedy była niedoskonała – to wywoływało prawdziwe uniesienia. Kiedy jest smutna, chcę żeby była naprawdę smutna. Kiedy jest wesoła, chcę czuć euforię. Pragnę na tej płycie wyrazić wzniosłe uczucia i emocje, które towarzyszą nam w życiu.

Premiera najnowszego singla Hold Me, którego możecie posłuchać poniżej, początkowo zapowiadana była na 1 kwietnia. Wkrótce pojawi się także teledysk do tego kawałka.

Pełna tracklista Long Way Down:

1. Hold Me
2. Another Love
3. Grow Old With Me
4. I Know
5. Sense
6. Can’t Pretend
7. Supposed To Be
8. Till I Lost
9. Long Way Down
10. Sirens

Nie ma więcej wpisów