Fani Depeche Mode nie mogli wymarzyć sobie lepszego początku 2013 roku. W środę grupa ujawniła pierwszy singiel promujący najnowszy album zespołu, kawałek Heaven. Teraz w sieci pojawił się najnowszy klip do tego utworu. Sam singiel już od 1 lutego można kupić w wersji cyfrowej. Natomiast od poniedziałku 4 lutego będzie można znaleźć w sklepach także jego fizyczną wersję w trzech wariantach: CD, które prócz kawałka Heaven będzie zawierało b-side All That’s Mine, maxi singiel zawierający 5 utworów (utwór Heaven + 4 remixy) i winyl z remixami.

Piosenka zapowiada krążek Delta Machine, który na sklepowych półkach znajdzie się 26 marca. Nad produkcją albumu czuwał Ben Hillier. Zostanie on wydany w trzech wersjach – standardowej zawierającej 13 utworów, deluxe poszerzonej o dodatkowe 4 kawałki oraz na winylu. Ta druga będzie zawierać także książkę ze zdjęciami zespołu, które zostały wykonane przez Antona Corbijna – wieloletniego współpracownika Depeche Mode.

W tej płycie jest coś magicznego – mówi Martin GoreDelta Machine ma podobny klimat jak Violator i Songs of Faith and Devotion. Sądzę, że to jedne z najlepszych piosenek w naszej karierze. 

Powyżej możecie obejrzeć najnowszy klip grupy. Przypominamy, że w ramach trasy koncertowej promującej Delta Machine formacja pojawi się również w Polsce – zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie 25 lipca.

Nie ma więcej wpisów