Mało kto mógł w to uwierzyć. Teraz wszystkim niedowiarkom oczy mogą wyjść z orbit: Beyoncé przyjeżdża do Polski. Ten rok zdecydowanie upłynie pod znakiem dużych gwiazd pop. Najpierw dowiedzieliśmy się, że na specjalnym koncercie po Open’er Festival 2013 wystąpi Rihanna, a niedawno do zapowiedzianych artystów dołączył Kanadyjczyk Justin Bieber. Teraz mamy kolejną gwiazdę, na koncercie której trzeba się pojawić.

Plotki dotyczące jej występu w Warszawie pojawiły się stosunkowo niedawno. Całość podsyciła informacja, że Orange Warsaw Festival zmienia lokalizację, a dokładniej stadion – z Pepsi Areny na Stadion Narodowy. To pobudziło dyskusję, czy amerykańska gwiazda przyjedzie do naszego kraju. I stało się! Beyoncé odwiedzi Polskę w ramach trasy The Mrs. Carter Show World Tour Starring BEYONCÉ.

Gwiazda pojawi się podczas pierwszego dnia OWF, który przypada na 25 maja. Artystka przyzwyczaiła nas do swoich super multimedialnych występów. Powyżej możecie zobaczyć jej wczorajszy występ w przerwie wczorajszego finału Super Bowl. Jeżeli koncert na narodowym będzie podobny, to warto wbiec na płytę boiska.

Nie ma więcej wpisów