Panowie Theo i Adam wyjawili nam już niemal wszystkie szczegóły dotyczące ich najnowszego albumu. W miniony weekend przedstawili fanom okładkę Exile, która sama w sobie nie powala, jakby brakowało im na nią pomysłu. Na krążku natomiast znajdziemy 12 nowych utworów, a promującym wydawnictwo singlem jest kawałek Miracle, do którego duet właśnie opublikował oficjalny klip. Teledysk oczywiście możecie zobaczyć powyżej. Album trafi na sklepowe półki 12 marca.

Za reżyserię klipu odpowiada kolektyw artystyczny Favourite Colour Black. Video pozostaje w klimacie znanym już fanom z teledysków do Better Then Love czy Stay. Jest jednak mniej demoniczne od zaprezentowanej w grudniu zapowiedzi płyty, której tłem muzycznym był kawałek The Road, przy czym nie można powiedzieć, że brakuje mu charakteru.

Przypominamy, że grupa już 20 marca zagra w warszawskim klubie Palladium. O tym, jak nowy materiał prezentuje się na żywo będą mogli przekonać się jedynie wybrani, bowiem bilety na to wydarzenie zostały już całkowicie wyprzedane. Hurts zapowiadają jednak, że to nie koniec niespodzianek dla polskich fanów.

Oto okładka i pełna tracklista Exile:

1. Exile
2. Miracle
3. Sandman
4. Blind
5. Only You
6. The Road
7. Cupid
8. Mercy
9. The Crow
10. Somebody To Die For
11. The Rope
12. Help 

 

 

 

Nie ma więcej wpisów