Jeden z najbardziej rozchwytywanych reżyserów teledysków właśnie wydał kolejne arcydzieło. Tym razem Yoann Lemoine ( w muzycznym  świecie znany jako Woodkid ) zaprezentował wspaniałe video do utworu I Love You, będącego zapowiedzią nadchodzącego debiutanckiego longplaya. Premiera The Golden Age, na którym znajdzie się 10 nowych, jak i doskonale już znanych kompozycji, zapowiedziana jest na 18 marca.

Znany z epickich monumentalnych klipów Francuz i tym razem nie zawiódł. Mimo że I Love You nie jest aż tak podniosły, jak Iron czy utrzymany w tej samej  konwencji Run Boy Run, fani z pewnością nie mogą czuć się zawiedzeni. Artyście po raz kolejny udało się podnieść poprzeczkę, stwarzając teledysk dopracowany w każdym szczególe. Czarno biały obraz, wyreżyserowany oczywiście przez samego Yoanna, jak zwykle zapiera dech w piersi ciekawymi kadrami, symboliką oraz różnymi efektami, w tym slow motion.

Tak, jak w przypadku Iron i w tym klipie pojawiła się osoba związana ze światem mody. Jest nią mianowicie Matvey Lykov, rosyjski model wygłaszający w swoim ojczystym języku początkowe przemówienie.

Jeśli chcecie poznać opowieść o człowieku, który umarł dwa razy, koniecznie obejrzyjcie powyższe video.

Nie ma więcej wpisów