Wielkimi krokami nadchodzi premiera pierwszego po długiej przerwie albumu Suede. Krążek zatytułowany Bloodsports ukaże się 18 marca, a tymczasem znamy już pierwszy singiel, który pochodzi z tego wydawnictwa. It Starts and Ends With You według Bretta Andersona jest słodko – gorzką popową piosenką, a opowiada oczywiście jak łatwo się domyślić o miłości, totalnym zauroczeniu oraz pożądaniu. Te cztery minuty muzyki wypełnione riffami, które każdy fan Suede rozpozna w mig, oraz chwytliwymi refrenami, które na tle ich dawnych dokonań brzmią trochę jednak banalnie.

Klip wyreżyserował Giorgio Testi, który zajmuje się przede wszystkim dokumentowaniem koncertów (odpowiada m.in. za zarejestrowanie koncertu Blur z Hyde Parku w 2009 roku), więc w takiej też konwencji stworzył klip Suede.

Zespół jeszcze nie ogłosił dużej trasy koncertowej, bez wątpienia jednak odegra rolę headlinera kilku tegorocznych festiwali i z pewnością nikt nie miałby nic przeciwko temu, aby podczas swojej podróży po Europie Brett Anderson z kolegami odwiedzili Polskę.

Nie ma więcej wpisów