Jedna z największych imprez audiowizualnych w Polsce powraca do Warszawy. BANG! odbywa się kilka razy w roku w największych miastach Polski. W jedną noc łączy muzykę, sztuki wizualne i modę. Najbliższa edycja zapowiada się naprawdę gorąco. Wystąpi dwójka czołowych francuskich producentów i DJ-ów: GESAFFELSTEIN oraz BRODINSKI. Widzimy się 8 marca w warszawskim klubie 1500 m2 do wynajęcia.

BRODINSKI – mimo młodego wieku, jest w ścisłej czołówce francuskiej sceny elektronicznej. Debiutował utworem Bad Runner w 2006 roku. Jego gust muzyczny jest bardzo szeroki, co słychać w jego produkcjach i setach – od głośnego techno, poprzez house do melodyjnego minimalizmu.

GESAFFELSTEIN – swoją pierwszą EP-kę Vengeance Factory wydał w 2008 roku, dzięki czemu zdobył uznanie krytyków. Jego dwie najpopularniejsze produkcje: Viol i Control Movement ugruntowały jego pozycję na światowym rynku muzycznym. Obecnie, obok zespołu Justice, jest jednym z najważniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej we Francji.

W 2011 roku panowie założyli wspólnie wytwórnię Bromance, która jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych na rynku.

Nie ma więcej wpisów