Podczas kolejnej odsłony festiwalu Electronic Beats w Polsce zagrają Modeselektor oraz A-Trak. To oczywiście dopiero początek muzycznych atrakcji. Szykujcie się na dobrą zabawę, która odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu, w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Berliński duet Modeselektor prezentował już swoją twórczość w naszym kraju. Wielu z Was zapewne miało okazję posłuchać ich na żywo podczas zeszłorocznego Audioriver Festival czy też na festiwalu Tauron Nowa Muzyka w roku 2011. Muzycy łączą ze sobą m.in. dubstep, UK funky, motywy 8-bitowe, a także hip-hop. Swoimi mieszankami rozruszali już wielu. Chyba wiecie, czego się po nich spodziewać, prawda?

A-Trak natomiast jest DJ-em, prawdziwym wirtuozem gramofonu, który łączy brzmienie elektroniczne z hip-hopem. Przez magazyn Billboard nazwany jest jedną z najbardziej wpływowych postaci na scenie muzyki tanecznej. Remiksował utwory takich gwiazd jak Kanye West, Lupe Fiasco czy Justice. Nie przegapcie możliwości spotkania się z jego umiejętnościami.

Bilety na Electronic Beats Festival w Poznaniu są już dostępne w sprzedaży. Do końca marca ich cena wynosić będzie 50 zł. Następnie, do 25 kwietnia, stawka wzrośnie do 60 zł, a w dniu imprezy trzeba będzie za nie zapłacić 70 zł.

Dla abonentów sieci T-Mobile bilety będą dostępne w cenie promocyjnej – 50 zł – do końca przedsprzedaży. W tym celu od 1 kwietnia uruchomione zostaną specjalne kody rabatowe.

Nie ma więcej wpisów