Zima obfituje nam w coraz to ciekawsze płytowe zapowiedzi – w tym również na naszym rodzimym rynku. Kolejną dobrą wiadomością jest powrót Michała Króla. Zdolny producent, znany bardziej pod pseudonimem FOX, wydaje swój drugi długogrający album. Na sklepowych półkach będzie go można zobaczyć już za miesiąc – 5 marca.

Michał Król przemienił się w bardzo krótkim czasie z muzyka sesyjnego Kayah czy Marysi Peszek (która również wystąpiła w jednym jego numerze) w prawdziwego króla elektronicznych brzmień, pachnących bardzo wyraźnie Zachodem i nowymi trendami. Podobnie jak na jego debiucie zatytułowanym Fox Box, za mikrofonem stanie kilka wokalistów i wokalistek. Prócz znanych głosów Natalii Lubrano, Organka czy Bunia do wesołej ekipy dołączy tym razem Paulina Przybysz.

TRACKLISTA:
1. GO AHEAD
2. HI5LIVE
3. Stop This Music
4. B M W
5. A New Horizon
6. YA-MA-HA
7. Communication Breakdown
8. Bustle Around
9. Regret
10. Hitmaker

Fox Box był harmonijnym zestawieniem dźwięków, klasycznych syntezatorów i prawdziwie wciągających melodii. Czy tak będzie po raz drugi przekonamy się poniekąd za sprawą najnowszego singla, który trafi do rozgłośni radiowych w najbliższy poniedziałek. Nasłuchujcie.

Nie ma więcej wpisów