Jak pewnie wszyscy już doskonale wiecie, po niespełna siedmiu latach przerwy Justin Timberlake powraca z nowym albumem. O tym, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku świadczą chociażby fakty, że lyric video do promującego go Suit & Tie, tylko na YouTubie w ciągu dwóch tygodni obejrzało już ponad 6 mln osób, a sam utwór zadebiutował na 1 miejscu najczęściej kupowanych singli w iTunes aż w 31 krajach.

Jednak oprócz daty premiery oraz tytułu nie były znane żadne szczegóły. Aż do teraz. Justin ujawnił właśnie pełną tracklistę obejmującą 10 piosenek. Wśród nich znajdą się m.in. wspomniany Suit & Tie nagrany wspólnie z Jayem-Z, Little Pusher Love Girl oraz That Girl. Dwa ostatnie utwory usłyszeć można było podczas prywatnej imprezy przed Super Bowl, na której wystąpił muzyk.

To nie koniec niespodzianek, Timberlake przy okazji pokazał światu zaprojektowaną przez Toma Munro okładkę następcy fenomenalnego FutureSex/LoveSounds. Nawiązuje ona do interpretacji tytułu krążka, czyli The 20/20 Experience, którą Justin w jednym z wywiadów wyjawił fanom. Według niego w XXI wieku muzykę można odbierać nie tylko poprzez słuch, ale także dzięki wzrokowi, co tłumaczy znalezienie się na okładce narzędzi wyjętych wprost z gabinetu okulistycznego.

Oczywiście produkcją zajął się m.in. sprawdzony Timbaland, z którym piosenkarz współpracuje od początku swojej solowej kariery. Na trzecim longplayu Justina usłyszymy też podobno Drake’a i T.I.’a.

Co ciekawe, udostępniony przez muzyka minutowy filmik I’m Ready, w którym zapowiada, że jest gotowy na powrót, tak naprawdę jest częścią dokumentu, przedstawiającego proces tworzenia krążka.

Premiera The 20/20 Experience już 19 marca, ale kto wie czym jeszcze zaskoczy nas JT.

Tracklista:

1. Pusher Love Girl
2. Suit & Tie
3. Don’t Hold The Wall
4. Strawberry Bubblegum
5. Tunnel Vision
6. Spaceship Coupe
7. That Girl
8. Let The Groove Get In
9. Mirrors
10. Blue Ocean Floor

Nie ma więcej wpisów